• صندوق زیارت در سه قالب مدت دار (بازپرداخت بر اساس زمان مشخص‏ شده توسط سپرده‏ گذار)، عندالمطالبه (بازپرداخت بر اساس تقاضای سپرده‏ گذار) و بلاعوض (واگذاری دائمی به صندوق) اقدام به جذب مبالغ از سوی حامیان طرح می ‏کند و بر اساس یک سازوکار رسمی و با حصول اطمینان از صرف شدن مبالغ صرفا برای انجام سفر عتبات، اقدام به وامدهی به افراد متقاضی می‏ کند. بر این اساس کلیه سپرده‏ گذاران می‏توانند با آسودگی خیال، مبالغی هر چند خرد که برای مدتی بدان نیاز ندارند را، برای اجرای یک دستور دینی موکد نزد صندوق به امانت گذارند، و با شاد کردن قلب محبین اهل بیت (ع)، در ثواب چندین زیارت و توسعه نام و عزت شیعه شریک شوند.

  برای واریز وجه از روش های زیر می توانید اقدام نمایید:

  • لینک های قرارداده شده در وبسایت
  • شماره‏ کارت: 0159-5709-2910-5022
  • شماره ‏شبا: IR570570028280012849694101
  • بانك پاسارگاد به‏ نام آقای شهاب الدین جعفری (عضو هیئت مدیره موسسه زیتون)

  در صورتی که سپرده‏ گذار در ازای واریز مبالغ خود تمایل به دریافت رسید داشته باشد، این موضوع را ضمن ذکر مشخصات پرداخت، از طریق راه‏های ارتباطی صندوق (ادمین شبکه ‏های اجتماعی یا تلفن) به مسئول اجرایی صندوق اطلاع می ‏دهد تا در اسرع وقت نسبت به انجام آن اقدام شود.

  بازپرداخت مبالغ سررسید دار بدین ترتیب است که، در ابتدای ماه تعیین شده توسط حامی، با ایشان تماس تلفنی برقرار شده و نسبت به تعیین وضعیت تمدید یا بازپرداخت مبلغ مورد نظر از ایشان استعلام به عمل می‌آید، که نهایتا ظرف مدت دو هفته بازپرداخت صورت می‌گیرد.

  همچنین در مورد سپرده ‏های عندالمطالبه، بازپرداخت بدین ترتیب صورت می‏ گیرد که، پس از دریافت اعلام نیاز سپرده‏ گذار به موجودی حسابش در صندوق، حداکثر ظرف مدت دو هفته نسبت به بازپرداخت این مبلغ به ایشان اقدام می‎‏شود.

  قابل توجه است که سپرده گذاران همواره می توانند تا سقف مبلغی که در صندوق سپرده گذاری کرده اند، ضمانت افراد مورد تاییدشان را برای تسهیل انجام سفر عتبات ایشان به عهده گیرند.